Projekt spółki Silver City Sp. z o.o. realizowany na działce zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie szpitala Latawiec w Świdnicy. Stanowi on kompleks ok. 70 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Pierwszy etap inwestycji p/n Silver City stanowi budowa 9 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z wbudowanymi garażami w poziomie parteru domu, przy czym moduł segmentu domu jest powtarzalny - lokalizowany jako prawy i lewy (lustrzane odbicie). Średnia powierzchnia domów to ok. 117 m², usytuowane są one na działkach o powierzchni od 2 do 3,5 ara.

Celem naszych architektów było stworzenie atrakcyjnych domów w nowoczesnym stylu, zarówno funkcjonalnych, ekonomicznych, jak i też łatwych w aranżacji, a podstawą naszych działań jest dbałość o detale i staranne wykończenie. To wszystko w końcowym efekcie nadaje domom charakter eleganckich nieruchomości, odpowiadających dzisiejszym trendom oraz oczekiwaniom potencjalnych nabywców.

Użycie do budowy domów jednorodzinnych materiałów wysokiej jakości oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii ma na celu osiągnięcie efektu satysfakcjonującego przyszłych ich mieszkańców, tak aby mogli oni w pełni cieszyć się komfortem, spokojem oraz bezpieczeństwem.

Inwestycja p/n Silver City będzie realizowana w spokojnej, przyjaznej i pełnej uroku okolicy, ale również w niedalekiej odległości od istotnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Zobacz domy w Świdnicy

Silver City oferuje domy na sprzedaż. Świdnica to obszar naszej bogatej oferty. Drugim obszarem jest Pszenno. Domy szeregowe to ciekawy pomysł zamiast kupowania mieszkania w Świdnicy lub Pszennie. Nie szukaj mieszkania na sprzedaż w Świdnicy tylko zainwestuj we własny dom z miejscem parkingowym i działką. Posiadamy domy na sprzedaż tzw. skrajne (z większą powierzchnią działki) i środkowe. Wszystkie domy oferowane są z garażem, własnym podjazdem i ogrodem. Nie szukaj nieruchomości. Świdnica lub Pszenno to doskonałe lokalizacje na dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Zadzwoń, napisz, odwiedź nas, przekonaj się, że zamiast mieszkania możesz pozwolić sobie na dom.