arrow icon

BLOG

arrow icon
arrow icon

Najnowsze informacje

Post images

Nowa inwestycja (budynek mieszkalny/ wielorodzinny) przy ul. Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy

Post images

Pierwsze mieszkanie

Pierwsze mieszkanie – nowy program rządowy rusza w lipcu 2023 roku. Jakie warunki należy spełnić?

Post images

Nowoczesne ścianki działowe

Poszukujesz sposobu, by podzielić wnętrze, a jednocześnie zapewnić mu funkcjonalność? Świetnym rozwiązaniem będą szklane ścianki działowe. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej ściany, ponieważ gwarantuje dopływ światła i nie wpływa na optyczne zmniejszenie pomieszczenia.

Post images

W zgodzie z naturą

Organiczne, czyli inspirowane naturą, kształty wciąż są w trendach. Najchętniej łączone są z naturalnymi kolorami. Wracamy do modernizmu, którego łuki i obłe kształty były cechą charakterystyczną. Meble o zakrzywionej formie to ożywienie trendu obecnego już w latach 60. i 70. Design ten wprowadza intrygującą aurę, jednocześnie dając uczucie przytulności i spokoju. Możliwe, że to właśnie te zalety uczyniły obłe kształty jedną z popularniejszych tendencji. Możemy osiągnąć ciekawe aranżacje, zestawiając meble i dodatki o organicznych, obłych kształtach z modnymi do tej pory geometrycznymi formami. Jeśli planujemy całkowitą zmianę wizerunku naszych wnętrz, możemy postawić na organiczny total look. Wtedy stworzymy przestrzeń subtelną i bardzo relaksującą. Wakacje cały rok? Czemu nie! :)

Post images

Dzień Dobry TVN gościem na naszej Inwestycji! 

Osiedle domków jednorodzinnych w Witoszowie Dolnym swą formą zabudowy budzi coraz większe medialne zainteresowanie, rzekomym podobieństwem do Biskupina czy Dubaju.

arrow icon