arrow icon

Spokojna, przyjemna okolica wśród zieleni i udogodnień dnia codziennego.

W pobliżu apteki, komunikacja miejska, sklepy.

Komfortowo dla seniorów

arrow icon
arrow icon

Inwestycje

Investment images

ŚWIDNICA
UL. SUDECKA

Kameralne osiedle domków jednorodzinnych, sielskie otoczenie, piękne krajobrazy i szybki dojazd do centrum? Poznaj Osiedle Sudeckie w Świdnicy, kompleks dwulokalowych domów w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami i dużymi oknami z widokiem. To bezpieczna i spokojna okolica dla rodziców i ich pociech, z dala od miejskiego zgiełku. Miejsce idealne dla tych, którzy pragną przestrzeni. Tam złapiesz oddech spoglądając na Przedgórze Sudeckie rysujące się na horyzoncie. Osiedle Sudeckie docenią także seniorzy. Wyjątkowe otoczenie przyrody pozwoli na nowo odkryć uroki życia. Dojazd do centrum miasta jest szybki i nieskomplikowany, dzięki połączeniom komunikacji miejskiej. Na Osiedlu Sudeckim docenisz komfort życia codziennego.

dowiedz się więcej
Investment images

STRZEGOM
UL.PARKOWA

„Parkowa Oaza” to kameralne osiedle nowoczesnych 5-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z podziemnymi parkingami i windami. Atrakcyjna architektura oraz przyjazne, zielone otoczenie sprawiają, że zarówno single, seniorzy, jak i rodziny z dziećmi odnajdą swoje miejsce na ziemi. Sąsiedztwo Parku sprzyja relaksowi i aktywnościom na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdziesz niezbędną infrastrukturę w postaci obiektów kulturalnych, edukacyjnych, handlowych i salę zabaw dla dzieci które zapewnią komfort codziennego życia. Aktywną młodzież ucieszy sąsiedztwo skateparku. Spełnij swoje marzenia o pięknym M idealnie położonym.

dowiedz się więcej
Investment images

STRZEGOM
UL. WODNA

Apartamenty na Wodnej łączą współczesny rytm życia z potrzebą wyciszenia. Starannie przemyślane kawalerki, dwu i trzypokojowe mieszkania w budynkach z windami oferują szeroki wachlarz wygód: ogródki lub balkony dla Twojego komfortu i chwil relaksu. Sprawne oczyszczenie przestrzeni mieszkalnej zapewnią strych oraz komórki lokatorskie. Bliskość centrum Strzegomia daje możliwość korzystania z uroków życia miejskiego. Ucieszy także sąsiedztwo terenów zielonych, które będą do Twojej dyspozycji.

dowiedz się więcej
Investment images

ŚWIDNICA
UL. POŁUDNIOWA

Nowoczesna inwestycja Silver City w Witoszowie Dolnym to spełnienie marzeń o życiu w wyjątkowym miejscu, o porankach z widokiem na góry, ciszy i spokoju nieopodal zalewu, przy jednoczesnej bliskości centrum miasta. Nieopodal osiedla znajdziesz placówki zdrowotne, edukacyjne, obiekty rekreacyjne i ośrodki kultury. Kameralne Silver City jest harmonijnym połączeniem miejskiego komfortu i życia w pobliżu natury. Inwestycja oferuje szeregowe domy jednorodzinne z ogródkami i garażami oraz budynek wielorodzinny z ogródkami, miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Atrakcyjne, najwyższej jakości i ekonomiczne nieruchomości Silver City odpowiadają dzisiejszym trendom i oczekiwaniom nabywców. Wszystko dla Twojego komfortu!

dowiedz się więcej
arrow icon

Inwestycje

ŚWIDNICA

UL. SUDECKA

dowiedz się więcej

STRZEGOM

UL.PARKOWA

dowiedz się więcej

STRZEGOM

UL. WODNA

dowiedz się więcej

ŚWIDNICA

UL. POŁUDNIOWA

dowiedz się więcej