arrow icon

KORZYŚCI

arrow icon
arrow icon

Lepsza przyszłość
dla Ciebie i Twoich bliskich

Elastyczność w negocjacji cen

Jesteśmy otwarci na rozmowę i negocjację ceny zakupu nieruchomości, biorąc pod uwagę zakres usług, z których chcesz u nas skorzystać.

Wsparcie w uzyskaniu kredytu

Przeprowadzimy Cię kompleksowo przez proces uzyskania kredytu hipotecznego, który jest w obecnych czasach najczęstszą formą realizacji marzeń o własnym miejscu do życia.

Wykończenie pod klucz

Projekt, wykończenie wnętrz, ekipa remontowa, zakup materiałów i trudne wybory. Rozumiemy Twój styl życia i brak czasu, dlatego cały trudny proces możesz przekazać w nasze ręce i wprowadzić się do swojego mieszkania, gotowego na Twoje przyjęcie. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz niższy podatek VAT i 24-miesięczną gwarancję na usługi i materiały.

Organizacja przeprowadzki

Transport i noszenie kartonów z rzeczami, to żmudne i wymagające zajęcie. Nasze sprawdzone, wyspecjalizowane ekipy pomogą w bezpiecznej przeprowadzce z poprzedniego miejsca zamieszkania do nowego lokalu.

Dopasowanie aranżacji wnętrz

Idąc drogą oczekiwań naszych klientów, dajemy każdemu możliwość dostosowania przestrzeni do jego indywidualnych potrzeb i marzeń.

Idelane lokalizacje

Wybraliśmy dla Ciebie miejsce do życia, pracy, wypoczynku w najlepszej lokalizacji. Dbamy nie tylko o Twój dom, ale o każdy szczegół otoczenia - zieleń, obszary rekreacyjne i infrastrukturę, by tworzyć Twój komfort życia.

Profesjonalna obsługa

Kupując mieszkanie w naszej firmie, możesz być spokojny, ponieważ otrzymasz pełne wsparcie profesjonalnych doradców. Jesteś dla nas najważniejszy!

Korzystne pakiety rabatowe

Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek i wyposaż w atrakcyjnych cenach swoje nowe mieszkanie. Otrzymasz rabaty na zakupy u współpracujących z nami partnerów!

Idealny projekt wnętrz

Jeśli marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, w komfortowej aranżacji i nowoczesnym designie, masz możliwość skorzystania ze wsparcia naszych sprawdzonych architektów. Najtrudniejsze decyzje pozostawisz fachowcom.

Wymiana starego mieszkania na nowe

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, jesteśmy w stanie bezpiecznie i szybko przeprowadzić Cię przez proces sprzedaży obecnego mieszkania na dobrych warunkach. Dzięki temu uzyskasz środki finansowania i będziesz mógł rozpocząć proces zakupu wymarzonego, nowego atrakcyjnego miejsca do życia.

arrow icon