arrow icon

Nowa inwestycja (budynek mieszkalny/ wielorodzinny) przy ul. Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy

2024-05-29
#

Nowa inwestycja stanowi znakomitą propozycję dla osób poszukujących komfortowego, rodzinnego gniazdka w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji. Budynek wielorodzinny w Świdnicy przy ul. Ofiar Oświęcimskich skupia w sobie nowoczesność i funkcjonalność, oferując przyszłym lokatorom przestronne mieszkania z parkingiem i dostępem do wielu udogodnień. Łącznie to aż 49 lokali mieszkalnych i 1 usługowy. Brzmi interesująco? Czytaj dalej, za chwilę opowiemy Ci więcej o atrakcyjnie zlokalizowanych nieruchomościach na sprzedaż!

Mieszkanie przy ul. Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy — jakie największe atuty lokalizacji

Najnowszy budynek wielorodzinny przy ul. Ofiar Oświęcimskich wyróżniać się będzie bliskością do Parku Młodzieżowego, co zapewni mieszkańcom nie tylko piękne widoki, ale także łatwy dostęp do miejsc przeznaczonych do rekreacji i odpoczynku. Prezentowane mieszkania w Świdnicy okażą się więc idealnym miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bliskość natury, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z rozbudowanej infrastruktury i pozostałych uroków życia w mieście.

Lokalizacja ta zapewnia również świetne połączenie z resztą miasta. W kilka minut można dojść do licznych obiektów kulturalnych, edukacyjnych oraz handlowych, co sprawia, że nie tracimy zbyt wiele czasu na zakupy czy odwiezienie dzieci do przedszkola lub szkoły. Trzeba też pamiętać, że jedynie krótki spacer dzieli mieszkańców od dworca kolejowego, co jest ogromnym atutem dla osób często podróżujących i zachęca do rodzinnych wycieczek po całej Polsce.

Jeśli interesuje Cię więc nowoczesne mieszkanie w Świdnicy i nie chcesz zanadto oddalać się od centrum miasta, nowa inwestycja przy ul. Ofiar Oświęcimskich okaże się świetnym wyborem.

Komu polecamy tę inwestycję?

Mieszkanie z parkingiem w Świdnicy przy ul. Ofiar Oświęcimskich to gratka zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych szukających spokojnego, ale aktywnego miejsca do życia. Lokale na parterze dostępne są w sprzedaży z niewielkimi, ale niesamowicie urokliwymi ogródkami. Z kolei te na wyższych piętrach posiadają balkony z cudownym widokiem na okolicę i Park Młodzieżowy.

Inwestycję z czystym sumieniem polecamy również osobom zmotoryzowanym: jednym z jej elementów jest podziemny parking z 59 miejscami, przewidziane jest też dodatkowych 16 miejsc postojowych przed budynkiem. To wyjątkowo ważne w śródmiejskiej lokalizacji, gdzie znalezienie wolnego miejsca parkingowego może stanowić niemały problem.

Spokojne miejsce na Ziemi dla Ciebie i Twojej rodziny

Mieszkanie w Świdnicy przy ul. Ofiar Oświęcimskich to o wiele więcej niż zwykły lokal – to szansa na życie w centrum, ale blisko pięknej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku. Osoby ceniący sobie spokój, bezpieczeństwo oraz wygodę, znajdą tu fantastyczne warunki do życia. Wystarczy zerknąć na wizualizację, aby się przekonać, że ten nowoczesny budynek z licznymi udogodnieniami i parkingiem podziemnym będzie wkomponowany w otoczenie ze smakiem.

Nieważne, czy szukasz miejsca na start dla swojej rodziny, czy nowego, przytulnego zakątka dla siebie i swojej drugiej połówki — koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Być może to właśnie oferowane przez nas mieszkanie na sprzedaż przy ul. Ofiar Oświęcimskich stanie się Twoim miejscem na Ziemi!